۰۹۱۲۷۱۴۰۷۵۰

ایران - تهران - خیابان اول
کوچه دوم - پلاک 1 ططبقه 2

1234 55 912 98+
5544 8855 21 98+

info@lozeedesign.com
www.lozeedesign.com

Kurs euro prognozy na najbliższe dni: NBP obniża kurs wymiany EUR PLN 3 raz z rzędu

Kurs wymiany euro do polskiego złotego różni się w zależności od kantoru. I tak, za jedno euro na platformach wymiany walut Walutomat i Internetowykantor.pl zapłacić trzeba dziś 4,30 zł. W kantorze Santander Banku Polskiego za jedno euro zapłacimy obecnie 4,45 zł, w kantorze PKO BP 4,47 zł, a w kantorze Alior Banku aż 4,49 zł. Kurs wymiany euro do polskiego złotego na rynku walutowym wynosi z kolei obecnie 4,2835 zł. Za potencjalnym dalszym spadkiem kursu euro względem polskiego złotego przemawia wszak bieżąca sytuacja na notowania pary EUR/PLN z perspektywy interwału tygodniowego. Zauważymy tam bowiem, że obserwowana miedzy 9, a 16 kwietnia br.

EUR ile to PLN? Kurs wymiany Euro do Złoty

  1. Spoglądając na notowania euro względem polskiego złotego, dostrzec można, że kurs euro spadł między 17, a 19 kwietnia br.
  2. Zwyżka doprowadziła jedynie do re-testu pokonanej już pod koniec listopada 2023 roku, wieloletniej linii tendencji wzrostowej, której początki sięgają kwietnia 2010 roku.
  3. O niemal 7 groszy, po czym ustabilizował się w relatywnie wąskiej konsolidacji pomiędzy 4,3090 zł, a 4,3370 zł, w której utrzymywał się aż do połowy minionego tygodnia.
  4. Za potencjalnym dalszym spadkiem kursu euro względem polskiego złotego przemawia wszak bieżąca sytuacja na notowania pary EUR/PLN z perspektywy interwału tygodniowego.

Kurs euro spadł na początku nowego tygodnia o ponad 2 grosze, negując tym samym wzrosty obserwowane w trakcie piątkowego handlu. Licząc zaś od wierzchołków z połowy minionego miesiąca, cena euro spadła o blisko 9 groszy. Za jedno euro Metastock Wykresy i techniczne dla Ethereum zapłacić trzeba było przeszło 4,37 zł, dziś kosztuje ono już jedynie nieco ponad 4,28 zł. Jeśli tendencja ta będzie kontynuowana, kurs euro osunąć mógłby się nawet w rejon 4,13 zł, co byłoby najniższą wartością od lutego 2018 roku.

Kurs wymiany EUR/PLN

Zwyżka doprowadziła jedynie do re-testu pokonanej już pod koniec listopada 2023 roku, wieloletniej linii tendencji wzrostowej, której początki sięgają kwietnia 2010 roku. To właśnie nieopodal tego poziomu pojawiła się w trakcie piątkowego handlu dość wyraźna presja popytowa. Kurs euro wzrósł wszak o niemal 2 grosze, powracając w rejon dolnego ograniczenia wcześniejszej konsolidacji. Zwyżka ta ograniczyła się jednak Vantage FX broker Forex-przegląd i informacje Vantage FX jedynie do re-testu tego poziomu, a początek nowego tygodnia przyniósł ze sobą ponowny spadek kursu euro względem złotego. Spoglądając na notowania euro względem polskiego złotego, dostrzec można, że kurs euro spadł między 17, a 19 kwietnia br. O niemal 7 groszy, po czym ustabilizował się w relatywnie wąskiej konsolidacji pomiędzy 4,3090 zł, a 4,3370 zł, w której utrzymywał się aż do połowy minionego tygodnia.

Aktualnie najlepsze kursy wymiany polski złoty – euro

Biorąc pod uwagę różne ceny za jedno euro w poszczególnych kantorach wymiany walut, za 100 euro na platformie wymiany walut Walutomat zapłacić trzeba obecnie 429,63 zł. W InternetowyKantor.pl 100 euro kosztuje Wiadomości o świecie oświeca wszystkich dziś z kolei 429,92 zł. W kantorze mBanku za 100 euro zapłacimy obecnie 443,25 zł, w kantorze Santander Banku Polskiego 445,29 zł, w kantorze PKO BP 446,94 zł, a w kantorze Alior Banku aż 459,04 zł.

Jaki jest obecnie kurs euro?

Chociaż robimy wszystko, aby znaleźć najlepsze oferty na rynku, nie jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę wszystkich dostępnych usług. Nasza szeroka gama zaufanych partnerów afiliacyjnych umożliwia nam przedstawianie szczegółowych, bezstronnych i skutecznych rozwiązań dotyczących wszystkich rodzajów pytań i problemów konsumenckich. Dzięki temu możemy odpowiadać na potrzeby naszych użytkowników i wskazywać odpowiednie serwisy transferowe, dopasowane do ich potrzeb (z korzyścią dla każdej ze stron).

W Wise otrzymasz rzeczywisty, uśredniony kurs wymiany, dzięki czemu możesz sporo zaoszczędzić na swoich międzynarodowych przelewach. Jedne dodając ukryte opłaty do swoich kursów wymiany, obciążają po kryjomu Twój rachunek. Porównaj nasz kurs i opłatę z innymi usługodawcami i zobacz różnicę na własne oczy. Wszystkie usługi inwestycyjne są świadczone przez jednostkę Wise Assets właściwą dla Twojej lokalizacji.

Chociaż dzięki niektórym linkom zarabiamy na prowizjach, fakt ten nigdy nie wpływa na niezależność i rzetelność naszych opinii, rekomendacji i ocen.

Banki i inne serwisy oferujące przelewy miedzynarodowe zwykle mają dodatkowe koszty, którymi obciążają klientów zaniżając kurs wymiany walut. Nasza sprytna technologia pozwala nam być bardziej efektywnymi, więc za każdym razem otrzymasz doskonały kurs wymiany walut. Banki często reklamują darmowe lub tanie przelewy, ale ukrywają marżę w zaniżonym kursie wymiany walut.

ایران - تهران - خیابان اول
کوچه دوم - پلاک 1 ططبقه 2

40750 71 912 98+
5544 8855 21 98+

info@tajhizatsaboori.com
www.tajhizatsaboori.com