۰۹۱۲۷۱۴۰۷۵۰

ایران - تهران - خیابان اول
کوچه دوم - پلاک 1 ططبقه 2

40750 71 912 98+
5544 8855 21 98+

info@tajhizatsaboori.com
www.tajhizatsaboori.com

درباره تجهیزات تالار صبوری

مفتخریم که سال هاست با به کار گیری برترین طراحان و مجرب ترین نیروی کار توانستیم باکیفیت ترین و به روز ترین محصولات روز جهان را تولید نموده و در بازار کشور عرضه کنیم

از ابتدا مهم ترین دغدغه ما کیفیت و قیمت رقابتی بوده که بر همین اساس همواره در تلاش بودیم که آنچه برای تولید با کیفیت و برتر نیاز است گرد هم آوریم تا بتوانیم به سطی از درجه کیفی برسیم که شایسته بازار کشور باشد .

ما با به کار گیری صفر تا صد خط تولید شامل طراحی،برشکاری،خط مونتاژ،آبکاری کروم و PVD،رنگ کوره و برشکاری فلزاتCNC تمامی آنچه که نیاز برای تولید با کیفیت میباشد را دور هم گرد آوردیم تا بتوانیم سطح کیفیتی شایسته شما داشته باشیم

پوششهای نوین آبکاری به روش PVD بر روی شیرآلات بهداشتی

باتوجه به پیشرفت علم و بخصوص در صنعت نوین نانو تکنولوژی ، صنعت آبکاری همگام با این پیشرفت ها وارد عصر نوینی در پوششهای زیبا و بادوام گردیده است.
گروه صنعتی لوزی دیزاین در راستای ارج نهادن به حسن انتخاب و اعتماد مشتریان و همگام با پیشرفت تکنولوژی آبکاری و به جهت افزایش کیفیت و تنوع رنگ محصولات ، خط تولید را مجهز به ماشین آلات PVD ( پی وی دی ) نموده است.
تمامی محصولات با رنگ طلایی را با این نوع پوشش که بسیار مورد توجه می باشد وارد بازار مصرف کشور نموده است که در این خصوص لازم است توضیح مختصری از این نوع پوشش و تکنولوژی در اختیار مشتریان عزیز و همینطور نمایندگان وفادار قرار گیرد.

آبکاری تحت خلا Physical Vapor Deposition) PVD)

PVD پروسه ایست که در آن بخار حاصل از تصعید فلز تیتانیوم تحت شرایط خاص با ایجاد تغییرات مولکولی ، بر روی سطوح محصولات دکوراتیو می نشیند.
در این روش قطعات فلزی پیش از ورود به محفظه خلا از ترکیبات پرداختکاری، گریس ، روغن، اثر انگشت پاک می شوند. سپس زمانیکه مقدار کمی خلا ایجاد شد گازهای یونیزه با ایجاد تغییرات مولکولی سطوح قطعات را تمیز می کنند.
در مرحله بعد با ایجاد کمان الکتریکی فلز تیتانیوم تصعید و بخارهای حاصله به سرعت یونیزه می شوند (شامل بار مثبت) و با شتاب به قسمت هایی از قطعات شیرآلات که دارای بار منفی هستند میروند وبر روی سطوح می نشینند. این لایه رنگی ایجاد شده (آبکاری) به شدت با دوام و درخشان بوده که در برابر رطوبت نیز ماز مقاومت بالایی برخوردار است و باعث درخشندگی و زیبایی محصولات می شود.

 

تیتانیوم فلزی سخت در طبیعت است که سختی آن تقریبا 3 برابر فولاد است . این فلز وقتی در شرایط محیطی و تکنولوژی همراه با حرارت و فشار قرار می گیرد تولید رنگهای زیبا و متنوعی می کند که در حال حاضر شاهد رنگ های زیبای طلایی، رزگلد، مسی، کروم ، دودی و … بر روی شیرآلات و لوازم تزئینی و غیره هستیم.
ضخامتی که این فلز در روش PVD بر روی سطوح ایجاد می کند بسیار نازک است (حدود 0.25 تا 0.5 میکرون) و این لایه نازک دارای خصوصیات بسیار ارزنده ای است که به شرح ذیل است:
• مقاومت بالا در برابر خط و خش و سایش
• چسبندگی فوق العاده و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید
• جاذب اشعه UV نور خورشید و مقاومت در برابر باکتریها و میکروبها (آنتی باکتریال)
• افزایش مقاومت فلز در برابر رطوبت
این روش بسیار دوستدار محیط زیست بوده و هیچگونه آلودگی زیستی ندارد.
نکته : بهتر است این نوع سطوح را با یک پارچه نرم و آب و صابون و یا سرکه رقیق شده تمیز نمود.

ایران - تهران - خیابان اول
کوچه دوم - پلاک 1 ططبقه 2

40750 71 912 98+
5544 8855 21 98+

info@tajhizatsaboori.com
www.tajhizatsaboori.com